21.06.2021 14:00 22 WH/mat.pras.

Fani czterech kółek zagoszczą w Czymanowie

Fot. Marcin Rajniak

Pasjonaci motoryzacji zjadą do Czymanowa, aby razem rozpocząć sezon. Wielkie otwarcie nastąpi 27 czerwca. Nie zabraknie konkursów i przede wszystkim kultowych i dobrych samochodów.

Pierwotnie zlot w Czymanowie miał odbyć się pod koniec maja, ale ze względu na obostrzenia pandemiczne oraz pogodę, wydarzenie zostało przesunięte. Teraz ogłoszono, że najlepsze samochody do Czymanowa zjadą 27 czerwca.

Już po raz drugi początek sezonu organizowany jest w Czymanowie. Najlepsze auta z całego województwa pomorskiego zostaną zaprezentowane na parkingu w pobliżu Elektrowni Wodnej Żarnowiec. Jak przekonują organizatorzy, wydarzenie to coś więcej niż otwarcie sezonu.

To właśnie przez wydarzenie w Czymanowie w 2019 roku narodziły się nowe kontakty, doświadczenia ale i też znajomości. 2020 pokrzyżował trochę plany, ale w 2021 podejmujemy rękawice i działamy – ogłaszają organizatorzy.

Każdy jest mile widziany – nie liczy się marka samochodu, a obecność na wydarzeniu. Pojawią się specjalne strefy. Nie zabraknie food trucków, grilla oraz muzyki. Ponadto w najbliższych dniach zostanie ogłoszona strefa projektów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnych zabawach - konkurs na najgłośniejszy wydech, konkurs na najniższy zawias, konkurs na najładniejszą felgę, będzie także ranking aut.

Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka charytatywna, która ma pomóc dziecku naszego dobrego znajomego - dorzucenie się do zrzutki będzie jak zawsze dobrowolne – czytamy na stronie wydarzenia.

Wydarzenie jest darmowe. Zlot najlepszych trójmiejskich samochodów odbędzie się 27 czerwca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...