26.04.2021 11:36 1 WH

Sobotnia porażka Gryfa i Tytanów

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

To nie był pomyślny weekend dla wejherowskich sportowców. Tytani przegrali jednym punktem z liderem MKS Grudziądz. Zaś piłkarze Gryfa na meczu wyjazdowym doznali porażki z Nielbą Wągrowiec – 0:2.

W sobotę (24 kwietnia) żółto-czarni rozegrali spotkanie w Wągrowcu. Gryf jesienią u siebie przegrał z Nielbą 2:4. Na wyjeździe nie udało się zrewanżować wejherowianom. Pierwszą bramkę strzelił Tomasz Bzdęga w 11 minucie. Po ponad trzydziestu minutach padł drugi gol ze strony Marcina Trojanowskiego.

WKS Gryf Wejherowo mając na koncie 25 punktów utrzymuje się na 19. miejscu w strefie spadkowej III ligi. Do wyjścia ze strefy spadkowej brakuje im trzech punktów. Kolejny mecz żółto-czarni rozegrają w sobotę (1 maja) z drużyną Pomorzanina Toruń.

W sobotę (24 kwietnia) Tytani Wejherowo byli bliscy remisu z liderem rozgrywek – MKS Grudziądz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 29:30. Kolejny mecz odbędzie się w poniedziałek (26 kwietnia) o godzinie 17:00. Wejherowianie zmierzą się z MKS Kusy Szczecin.