14.12.2020 14:00 3 NW/KPP w Wejherowie

24-latek włamał się do samochodu i ukradł elektronarzędzia

Źródło:KPP w Wejherowie

Kryminalni z Wejherowa zatrzymali 24-latka, który 2 grudnia tego roku włamał się do samochodu i ukradł z niego rożnego rodzaju elektronarzędzia. Ich łączna wartość wynosi około 5,5 tysiąca złotych. Sprawca może spędzić za kratkami nawet 10 lat.

W czwartek (10 grudnia) policjanci z wejherowskiej komendy zatrzymali mężczyznę w związku z kradzieżą z włamaniem do samochodu. 24-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut.

W ostatnich dniach efektem działań kryminalnych było ustalenie tożsamości oraz zatrzymanie 10 grudnia sprawcy do kradzieży z włamaniem do samochodu, do której doszło 2 grudnia. Włamywaczem okazał się 24-latek w Wejherowa – poinformowała w poniedziałek (14 grudnia) asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Źródło:KPP w Wejherowie

Sprawca ukradł z pojazdu różne elektronarzędzia. Mundurowi odzyskali część skradzionego sprzętu o wartości ok. 4 tysięcy zł. Wkrótce przedmioty wrócą do właściciela.

Mężczyzna został już przesłuchany oraz usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – podaje asp. sztab. Anetta Potrykus.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24