02.12.2020 14:30 1 NW/UM w Wejherowie

Mikołajkowy spektakl online

Fot. Wejherowskie Centrum Kultury

W mikołajkową niedzielę (6 grudnia) bezpłatnie będzie można obejrzeć spektakl pt. „Trzy elfy” w wykonaniu Teatru Kultureska Spektakl. Dostępny będzie na stronie Wejherowskiego Centrum Kultury w godzinach od 14:00 do 19:00.

Obecnie nie ma możliwości, by zasiąść na widowni w ulubionym teatrze, kinie czy filharmonii, aby obejrzeć film czy spektakl. Z inicjatywą wychodzi Filharmonia Kaszubska w Wejherowie, która w Mikołaja 6 grudnia za darmo udostępni swoim widzom spektakl pt. „Trzy elfy”.

Spotkacie nie tylko samego Świętego, ale i trzy roztańczone i rozśpiewane elfy. To propozycja dla najmłodszych, ale wierzymy, że i ci nieco starsi będą mieli z niej sporo radości! – zachęca wejherowska filharmonia.

Gdy dzisiaj przyszliśmy do pracy, przy biurku w sekretariacie ktoś już się krzątał! Początkowo nawet się...

Opublikowany przez Filharmonia Kaszubska - Wejherowskie Centrum Kultury Poniedziałek, 30 listopada 2020

„Elfy Trzy" to spektakl o świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Przeniesie widzów na rozśpiewany i roztańczony biegun północny, dzięki bajkowej świątecznej scenografii i kostiumom. Spektakl przesycony jest autorską świąteczną muzyką i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Historia trzech elfów pełna jest żartów, komicznych scen, pięknych piosenek, ale i... zwrotów akcji. Zawiera wychowawczy morał i tłumaczy dzieciom, dlaczego nie warto być niegrzecznym”, czytamy na stronie wejherowskiego ratusza.

Spektakl spodoba się przede wszystkim dzieciom, ale jesteśmy przekonani, że nie tylko – to ciekawa propozycja na rodzinne spędzenie czasu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24