23.11.2020 17:30 10 NW/KMP w Gdyni

Gdynia: W sklepie zmarł 63-latek, który objęty był izolacją domową

Fot. archiwum

W jednym z gdyńskich sklepów zmarł mężczyzna. Takie zgłoszenie w poniedziałek (23 listopada) rano otrzymali policjanci. Okazało się, że 63-latek od 22 listopada przebywał na izolacji domowej w związku z potwierdzonym zakażeniem COVID-19.

Dyżurny Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach otrzymał w poniedziałek (23 listopada) około godz. 07:00 zgłoszenie, że w jednym z gdyńskich sklepów zmarł mężczyzna. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów i ratowników medycznych. Ci potwierdzili zgon 63-letniego mieszkańca Gdyni.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna będąc w jednym z osiedlowych sklepów nagle zasłabł i przewrócił się na podłogę. Ponadto okazało się, że 63–latek od 22 listopada br. przebywał w izolacji domowej w związku z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 – czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

O sytuacji poinformowana została Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Gdyni, której przekazano także dane osób, które miały bezpośredni kontakt ze zmarłym. Sklep został zamknięty na czas dezynfekcji.

Służby apelują, by nie lekceważyć obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Dodają również, że w przestrzeni publicznej będą legitymować ludzi i weryfikować czy nie powinny w tym czasie przebywać na kwarantannie lub w izolacji domowej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24