29.08.2020 20:06 11 raz/TTM

Źle weszli w mecz, ale uratowali remis

Marek Trybański/TTM

W sobotnich (29 sierpnia) Derbach Kaszub w rozgrywkach III ligi grupy II piłkarze Gryfa Wejherowo – mimo kiepskiego początku meczu rozgrywanego na własnej murawie – zdołali zdobyć punkt w meczu z GKS Przodkowo. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

„Remisujemy z GKS Przodkowo 2-2 gdzie do przerwy przegrywamy 0-2!!!!” – tak to, co działo się na Wzgórzu Wolności, skomentowali działacze Gryfa Wejherowo

Pierwsze 45 minut należało do gości. Najpierw futbolówkę w siatce piłkarzy z Wejherowa umieścił Robert Wesołkowski. Następnie z rzutu karnego wynik podwyższył Michał Szałek.

Po pierwszej połowie piłkarze Gryfa nie ukrywali, że „źle weszli w mecz”.

Musimy być uważniejsi w obronie, bramki padły po fatalnych błędach, ale wierzę, że uda nam się odrobić straty. Na pewno będziemy mieli sytuacje i uda nam się zdobyć bramki – mówił Jakub Poręba.

Tak też się stało. Wejherowianie wzięli się do pracy. Po golach Damiana Lisieckiego i wychowanka klubu Nikodema Sroki mecz zakończył się remisem 2-2.