17.07.2020 09:20 0 rp/Facebook

Wielki festyn i szczytny cel – chcą zatrzymać uśmiech na twarzy Tosi

Fot. Mat. pras.

Słodkości, loterie fantowe, bazarki, motoryzacja i muzyka na żywo – za tym mieszkańcy naszego regionu tęsknili. Już w najbliższą niedzielę (19 lipca) te i wiele innych atrakcji czekać będzie w Kosakowie. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę i liczą na pomoc - zbierane będą pieniądze dla małej mieszkanki Gdyni.

Plac naprzeciwko Urzędy Gminy Kosakowo zamieni się w niedzielne (19 lipca) popołudnie w ogromną arenę zabaw, muzycznych atrakcji i sportowych emocji. Huczną imprezę w Kosakowie poprowadzi znany kabareciarz i aktor Szymon Jachimek.

#gramyTosia

#gramyTosia Drużyna się powiększa. Dziękuję Piotr Fos za powołanie, ze swojej strony chciałbym zaprosić do drużyny Pan Trener, Tomasz Jachimek i Josef Vitek. https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie?fbclid=IwAR098LNIFn7BYqdxj78Qw8zzsqx9mI-_sOM9gWlnsTK6E5nBY1WCdH7TXHw

Opublikowany przez Szymona Jachimka Poniedziałek, 8 czerwca 2020

Sołectwo zadbało o atrakcje, więc na niedzielnej zabawie pojawi się to, na co czekali najmłodsi, czyli zabawy i słodkości. Organizatorzy pomyśleli także o starszych gościach i z myślą o nich pojawi się coś dla fanów motoryzacji. Na wydarzeniu będzie można zawiesić oko na czterokołowych perełkach, ale i móc się nimi przejechać. Ekipa BMW Team Północ organizuje tego dnia widowiskowy przejazd aut o godzinie 13:00 z Gdyni do Kosakowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do wzięcia udziału. Cel jest szczytny więc nie może nas tam zabraknąć – piszą na swoim facebooku.

Fot. Mat. pras.

Nie zabraknie też sportowych akcentów:

Zapraszamy na Wielki Festyn dla Tosi w Kosakowie!

Tuż przed dzisiejszym, ostatnim meczem Arka Gdynia SSA w tym sezonie w Gdyni, zawodnicy zapraszają do wzięcia udziału w Wielki Festyn Dla Tosi w Kosakowie! Zapraszamy w niedzielę od 14:00! TosięMusiUdać, #TosięMusiUdać #ZatrzymaćUśmiechTosi

Opublikowany przez Sołectwo Kosakowo Wtorek, 14 lipca 2020

Festyn rozpocznie się w niedzielę (19 lipca) o godzinie 14:00. Podczas imprezy będą zbierane środki finansowe na leczenie małej Tosi.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24