14.07.2020 17:05 0 raz

Nocna linia autobusowa połączy Rewę z Gdynią

fot. gdynia.pl

Gdynianie będą mogli przyjechać na nocny spacer na plaży do Rewy, a mieszkańcy gminy Kosakowo wpaść do Gdyni, by poczuć, jak nocą żyje miasto z morza i marzeń. Miejscowe władze samorządowe zadbały o to, by na letnie miesiące ponownie została uruchomiona autobusowa linia nocna.

Po mile spędzonym dniu na plaży, na przykład w Rewie, warto na wieczór, na kolację wyskoczyć do większego miasta, na przykład Gdyni. Z drugiej strony mieszkańcy większego miasta zapewne często tęsknią za wieczornym spokojem w nadmorskim kurorcie. Teraz, bez konieczności wsiadania w samochód, nocą będzie można dojechać z Gdyni do Rewy i z powrotem.

„Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni poinformował, że na wniosek wójta gminy Kosakowo, począwszy od nocy z 17 na 18 lipca 2020 r., ponownie uruchomiona zostaje linia nocna N65 z Gdyni Pogórza Górnego do Rewy, przez Kosakowo, Dębogórze, Pierwoszyno i Mosty” – czytamy w komunikacie urzędu gminy w Kosakowie.

Kursy realizowane będą o godz. 0:05 i 2:05 z Pogórza Górnego oraz o godz. 0:36 i 2:36 z Rewy.

Linia N65 do 31 sierpnia kursuje codziennie, natomiast poza okresem letnich wakacji szkolnych, kursy linii N65 są wykonywane w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę – poinformowali przedstawiciele ZKM w Gdyni.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24