06.07.2020 14:00 0 rp/Facebook

Zmarł Bogdan Łagocki. Był wieloletnim radnym Władysławowa

Źródło: Facebook.com

Po blisko 20 latach spędzonych w roli społecznika, rodzina i przyjaciele ale także mieszkańcy Władysławowa żegnają Bogdana Łagockiego, dziękując mu za wkład w rozwój miasta.

Budowa dróg i oświetlenie – te kwestie radny z ramienia obecnego burmistrza Władysławowa traktował jako swój priorytet. Przez blisko 20 lat był reprezentantem mieszkańców i zawsze mógł liczyć na ich poparcie.

Bogdan Łagocki był radnym IV, V, VI, VII, VIII kadencji Rady Miejskiej Władysławowa, ponad 30 lat pracownikiem spółki EKOWiK, działaczem społecznym. Po roku 90-tym na stałe wpisał się w struktury samorządowe całej gminy Władysławowo. 

Zawsze łączył i budował. Zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Prywatnie, masz kolega i przyjaciel. Dla mnie postać wyjątkowa, którą darzyłem ogromnym szacunkiem i jeszcze większym zaufaniem – komentuje Roman Kużel, burmistrz Władysławowa.

Włodarz w swojej wypowiedzi podkreślał także, że  Bogdan Łagocki był jego przewodnikiem na początku samorządowej przygody, dzieląc się olbrzymia wiedzą i doświadczeniem

Źródło: wladyslawowo.pl

Radny był od zawsze związany ze swoją lokalną, małą ojczyzną. Przez jakiś czas był mieszkańcem Jastrzębiej Góry, później swojego ukochanego Ostrowa, gdzie był członkiem Zarządu Towarzystwa Ratowania Klifu, członkiem Stowarzyszenia Mieszkańców Ostrowa czy członkiem Rady Sołeckiej w Ostrowie. Rodzina, przyjaciele i mieszkańcy gminy zapamiętają go jako zaangażowanego społecznika, dla którego sprawy gminy były zawsze niezwykle ważne.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24