09.04.2020 15:43 0 Gol

Klif Chłapowo zaprasza na turniej online w FIFA 20

Fot. Pixabay.com

Przypominamy o trwających zapisach do „Klif Esports Cup – turniej online FIFA 20”. Sprawdź się w rywalizacji z innymi zawodnikami. Emocje gwarantowane – przypomina w mediach społecznościowych Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Mając na celu zagwarantowanie sportowej dawki emocji w tym trudnym dla nas czasie oraz łącząc się ze społecznością pod hasłem #zostańwdomu, pragniemy zaprosić wszystkie chętne kluby zgłoszone do rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2019/20 do wzięcia udziału w bezpłatnym turnieju online FIFA 20.Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wytypowanie jednego reprezentanta klubu (powyżej 13. roku życia), posiadającego konsolę PlayStation 4, grę FIFA 20, abonament PS Plus umożliwiający dostęp do gry sieciowej oraz przesłanie formularzu zgłoszeniowego – informują organizatorzy.

Start turnieju planowany jest na Wielką Sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 18:00. Rozgrywki poprowadzone zostaną systemem pucharowy BO1 ('Best of one'), do jednej porażki, gdzie przegrywający odpada z turnieju. Planowane zakończenie zawodów o godzinie 23:00. Dla najlepszej czwórki przygotowano pamiątkowe puchary.

Zapisy do turnieju potrwają do piątku 10 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona do 256 graczy. Formularz zgłoszeniowy przyjmowany jest on-line.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Klif Esports Cup. Wspólnie sprawdźmy, kto na Pomorzu najlepiej wypada na wirtualnych boiskach FIFA 20 – zachęcają organizatorzy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24