15.01.2020 12:00 0 mike/Pomorskie.eu

Bruksela czeka na studentów z Pomorza

Źródło: Pixabay.com

Przez niemal dwa miesiące studenci z Pomorza będą mogli poznawać działanie instytucji Unii Europejskiej, w ramach programu Erasmus+. Na chętnych, którzy spełnią niezbędne warunki, aby odbyć staż, czekają unijne wydarzenia, konferencje, warsztaty i spotkania.

Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli zaprasza studentów z Pomorza do udziału w bezpłatnym stażu. Można się ubiegać o dofinansowanie praktyk w ramach programu Erasmus+. W stażu, który potrwa od 15 kwietnia do 12 czerwca br., mogą wziąć udział studenci:

– Uniwersytetu Gdańskiego;

– Politechniki Gdańskiej;

– Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego;

– Uniwersytetu Morskiego;

– Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni;

– Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Uczestnicy stażu będą mogli wziąć udział w wielu spotkaniach, warsztatach i konferencjach.

W planach praktyki są m.in.: wsparcie biura w codziennej działalności, pisanie raportów, komunikatów na stronę internetową i do mediów społecznościowych. Staż w Brukseli to też pomysł na poznanie nowych ludzi, zwiedzanie miasta i okolicy – czytamy na stronie Pomorskie.eu.

Z praktyk mogą skorzystać studenci, którzy dobrze znają język angielski, mają zdolności komunikacyjne i są chętni do przyswajania nowej wiedzy. List motywacyjny i CV w języku angielskim należy przesłać do 17 lutego br. na adres [email protected], wpisując w tytule maila hasło ERASMUS BRUKSELA. Szczegółowe warunki odbycia stażu i zakres obowiązków stażysty można znaleźć pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24