03.01.2020 11:00 6 raz

Pożar zniszczył ich dom, każdy może pomóc w odbudowie

źródło: zrzutka.pl

Rodzina z Koleczkowa pod koniec 2019 roku, po tym jak w ich domu wybuchł pożar, straciła dach nad głową. Potrzebny jest kosztowny remont budynku. Każdy może pomóc zebrać potrzebne środki na odbudowę domostwa.

„Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc finansową do wszystkich osób mogących pomóc odbudować część naszego domu, która spłonęła 29 grudnia 2019 roku niosąc za sobą ogromne straty. Każda złotówka się liczy”- zaapelowali pogorzelcy z Koleczkowa, którzy w wyniku pożaru stracili dach nad głową.

Przypomnijmy, w nocy 29 grudnia w Koleczkowie doszło do zapalenia budynku. Na miejsce wysłano kilkanaście zastępów straży pożarnej. Jak się okazało, pożar objął jeden z budynków mieszkalnych wraz z przybudówką w Koleczkowie. Jak informował dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie, nikt nie został poszkodowany.

Ale żywioł wyrządził spore straty.

Utraciliśmy prawie cały majątek oraz źródło utrzymania. Dom do czasu remontu nie nadaje się do zamieszkania, ponieważ trzeba przeprowadzić generalny remont, między innymi ozonowanie całego domu, usuwanie zgliszczy po pożarze, jak i sadzy, naprawa instalacji elektrycznej, wymiana okien, bram, a najważniejsze wymianę całego dachu. Wymaga to ogromnego nakładu pracy wielu osób, czasu, a przede wszystkim pieniędzy - opisują poszkodowani.

Rodzinę można wesprzeć za pośrednictwem portalu zrzutka.pl .


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24