14.12.2019 11:07 6 Kwt

Pożar w Wejherowie. Nie żyje jedna osoba

fot. Karina Labuda/TTM

W sobotę (14 grudnia) około godziny dziewiątej rano przy ulicy Śmiechowskiej w Wejherowie doszło do pożaru mieszkania w budynku komunalnym. Na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej.


Aktualizacja

  • Budynek komunalny zamieszkiwały obecnie trzy osoby. Jedno z mieszkań zostało przydzielone mężczyźnie, który znajdował się poza domem. Jedno z mieszkań stało puste. W kolejnym przebywały dwie osoby. To tu doszło do pożaru. Zginęła 64-letnia kobieta, natomiast 56-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala - informuje Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

  • Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 9:14. Pożar wybuchł w budynku komunalnym, gdzie wyznaczone były trzy mieszkania. Spłonęło wyposażenie pokoju jednego z mieszkań – informują strażacy z Wejherowa.

W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Jedna została przewieziona karetką do szpitala, kolejna mimo godzinnej reanimacji zmarła.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24