05.12.2019 13:40 3 Kwt

Sztab WOŚP w Bolszewie działa już pełną parą

Mat. pras.

Wielkimi krokami zbliża się 28. Finał WOŚP. W przyszłorocznej zbiórce pieniądze zostaną przekazane na cel, jakim jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Lokalne sztaby już szukają sposobów na to jak zebrać dużą sumę pieniędzy na ten szczytny cel. Nie inaczej jest w gminie Wejherowo.

W 2020 roku po raz drugi odbędzie się Finał WOŚP w gminie Wejherowo. Sztab w Bolszewie działa już pełną parą. Cel jest jeden – 28. Finał WOŚP ma być huczny, piękny i kolorowy.

Potrzebna nam jest Wasza pomoc. Tak więc jeżeli masz talent i chcesz się nim podzielić w dobrej sprawie, możesz zapewnić atrakcje dla dzieci i rodziców lub znasz kogoś kto może, chcesz przekazać fanty lub usługi na rzecz licytacji, chcesz wesprzeć Finał WOŚP Bolszewo w jakikolwiek możliwy sposób, to zgłoś się do nas. Napisz do nas wiadomość na Facebooku, maila lub po prostu wyślij SMS. Skontaktujemy się z Wami i wspólnie urządzimy najpiękniejszy finał 2020 roku – informuje Sztab Bolszewo.

Do finału pozostał już nieco ponad miesiąc, ale rejestracja wolontariuszy w gminie Wejherowo kończy się w poniedziałek (9 grudnia). Nie warto zatem zwlekać z decyzją.

Każda chętna osoba może również oddać dowolną wartościową rzecz na licytacje, kiermasz lub grę z nagrodami. Przedmioty te należy zawieźć do Biblioteki w Bolszewie lub Dworku Drzewiarza w Gościcinie, w godzinach otwarcia tych placówek.

W tym roku zebrane środki zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. WOŚP będzie się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej, jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24