20.11.2019 11:10 14 mike/KPP Wejherowo

Poznajesz tego mężczyznę? Mógł okraść perfumerię

Źródło: KPP Gdynia

Ponad miesiąc temu nieustalony dotąd sprawca dokonał kradzieży w jednej z perfumerii na terenie Gdyni. Działania w tej sprawie prowadzą kryminalni z gdyńskiej komendy miejskiej, którzy publikują zdjęcia z zapisu monitoringu. I proszą osoby, które rozpoznają uwidocznionego na fotografiach mężczyznę, o kontakt.

Do kradzieży w jednej z gdyńskich perfumerii, usytuowanej w śródmieściu, doszło 7 października. Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni nie podają szczegółów sprawy. Publikują natomiast wizerunek mężczyzny podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa, który utrwaliły kamery monitoringu.

Z danych, które publikują policjanci, wynika, że podejrzany mógł mieć 35–40 lat, był średniej budowy ciała, miał około 180 cm wzrostu i ciemne, krótkie włosy. Nosił okulary korekcyjne w czarnych oprawkach. W dniu popełnienia przestępstwa był ubrany w ciemną kurtkę, jasną koszulę, ciemne spodnie, a na nogach miał czarne półbuty. Miał przy sobie również ciemną torbę przewieszoną przez ramię i sportowy plecak w kolorze granatowym.

Źródło: KPP Gdynia Źródło: KPP Gdynia Źródło: KPP Gdynia Źródło: KPP Gdynia Źródło: KPP Gdynia Źródło: KPP Gdynia

Osoby, które rozpoznają podejrzanego, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu Gdynia-Śródmieście pod numerem telefonu 58 66 21 155. Można też dzwonić na numery alarmowe 112 i 997 lub skontaktować się z najbliższą jednostką policji.

Kradzież jest przestępstwem, za które grozi do pięciu lat więzienia. W przypadku mniejszej wagi, sprawcy karani są grzywną, ograniczeniem lub pozbawieniem wolności na czas do roku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24