05.11.2019 10:02 9 mike

Zderzenie osobówki z autem ciężarowym w Sopieszynie

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM

We wtorek (5 listopada) doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 224 w Sopieszynie. Osobowa skoda zderzyła się z autem ciężarowym. W zdarzeniu uczestniczyła trzyosobowa rodzina z dzieckiem – na szczęście, najprawdopodobniej nikt poważnie nie ucierpiał.

Strażacy z wejherowskiej komendy powiatowej otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Sopieszynie około godziny 9:00. Ze zgłoszenia wynikało, że trzy osoby zostały poszkodowane i zakleszczone w pojeździe osobowym.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że w wypadku uczestniczyła trzyosobowa rodzina z dzieckiem. Wszyscy zostali w stanie dobrym zabrani do szpitala, w celu przeprowadzenia dalszych badań – informuje st. kpt. Mirosław Kuraś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM Fot. Mieszko Weltrowski/TTM

Ruch na drodze wojewódzkiej nr 224 został zamknięty, w celu zapewnienia bezpieczeństwa działań ratowniczych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24