30.10.2019 13:31 0 Gol

Unihokeiści z Rumi awansowali do finału wojewódzkiego!

Mat. pras.

Bardzo udane półfinały wojewódzkie ma za sobą chłopięca reprezentacja Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi. Unihokeiści zasłużenie wywalczyli awans do finału wojewódzkiego.

Gospodarzem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, gdzie zorganizowano Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców.

– *W rywalizacji wzięły udział cztery drużyny, które reprezentowały powiaty: wejherowski, lęborski, pucki oraz kartuski. Zwycięzcą turnieju został zespół z Publicznej Ekologicznej Szkoły Społecznej z Rumi. Warto dodać, że zwycięska ekipa nie przegrała w turnieju meczu i nie straciła w nim bramki – mówi Andrzej Byczkowski, dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Szkolna drużyna z Rumi w półfinale pokonała SP Łebunia 5:0 oraz po 3:0 SP Krokowa i SP Gowidlino.

Klasyfikacja generalna

– I miejsce – Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (Maksymilian Adamczyk, Bartosz Augustyniak, Kajetan Bieliński, Jakub Brzozowski, Tymon Doan, Jan Górecki, Franciszek Kisielewski, Marek Kokoszczyński, Stanisław Kołowrocki, Jakub Kopała, Wojciech Kozłowski, Łukasz Rybiński, opiekun drużyny – Andrzej Rybiński)

– II miejsce – Szkoła Podstawowa w Krokowej

– III miejsce – Szkoła Podstawowa w Gowidlinie

– IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Łebuni

Dodajmy, że za nami również Półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. Powiat wejherowski reprezentowała Szkoła Podstawowa w Kostkowie. Drużyna dziewcząt, prowadzona przez trenerów Agatę Goszkę oraz Ewę Nowatorską, zajęła drugie miejsce. Półfinały wygrała Szkoła Podstawowa w Baninie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24