18.10.2019 16:10 1 rp/Gdynia.pl

Zostań statystą w dniu urodzin Niepodległej

Źródło. Gdynia.pl

Już 11 Listopada będziemy po raz 101. obchodzić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To ważne dla wszystkich Polaków wydarzenie tradycyjnie będzie można świętować bardzo uroczyście i radośnie również w Gdyni. Miasto poszukuje 250 statystów, którzy będą współtworzyć część artystyczną podczas 101. Gdyńskich Urodzin Niepodległej.

Biało-czerwone flagi i kotyliony, radość i uśmiechy na twarzach mieszkańców, a także uroczysta, barwna parada gdyńskimi ulicami – to tylko część spośród atrakcji, które czekają na odwiedzających Gdańsk 11 listopada.

Będzie patriotycznie, wzruszająco i radośnie – zaznaczają na Gdynia.pl. – Ty również możesz aktywnie włączyć się w przygotowania i celebrację – dodają.

Parada wystartuje 11 listopada o godzinie 12:00. Przejdzie trasą od Dworca Gdynia Główna aż pod pomnik Polski Morskiej na skwerze Kościuszki, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta, dowództwa Marynarki Wojennej, delegacji organizacji społecznych. Spotkanie organizacyjne i próby odbędą się 9 i 10 listopada, w godzinach popołudniowych.

Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected], w tytule wpisując „statyści 2019”. Jednak zasada jest niezmienna jak co roku – kto pierwszy, ten lepszy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24