22.08.2019 14:02 0 Gol

Seniorki GOSRiT Luzino drugie na Ogólnopolskim Turnieju w Sianowie

Mat. pras.

Drugoligowe zawodniczki GOSRiT Luzino, pojechały do Sianowa na XXI Ogólnopolski Turniej im. Anny Bocian. Zawody mogą uznać za udane, bo na Kaszuby wróciły ze srebrnymi medalami!

Luzinianki swoją wysoką dyspozycję pokazały już w meczach grupowych zdobywając w czterech meczach 18 bramek i nie tracąc przy tym ani jednej! GOSRiT zmagania rozpoczął od wysokiego zwycięstwa nad Junior Gryfino 4:0. Zawodniczki duetu trenerskiego Sylwestra Piątka i Adama Olejniczaka rozkręcały się z kolejnym spotkanie. W drugim rozgromiły Kotwicę Kołobrzeg 8:0, w trzecim pokonały UKS Olimpijczyk Drawsko 4:0, a w ostatnim meczu grupowym wygrały z MKS Lew Lębork 2:0.

Z 12 punktami w bramkach 18:0 wychodzimy z grupy i meldujemy się w półfinale, w którym spotykamy się z Stal Jezierzyce. Spotkanie kończy się remisem 0:0. A w rzutach karnych lepsze okazały się nasze zawodniczki i tym samym awansowaliśmy do wielkiego finału – relacjonują trenerzy luzińskiego zespołu.

W meczu o puchar piłkarski GOSRiT zmierzyły się z gospodarzem turnieju Victorią Sianów. Luzinianki przegrały minimalnie 1:2.

Niestety, nie odbyło się bez złych wiadomości. W drugim spotkaniu przeciwko Kotwicy Kołobrzeg – Magda Grudzińska źle stanęła i musiała po nią przyjechać karetka, która zabrała ją do szpitala (diagnoza zerwane więzadła poboczne). Życzymy Magdzie jak najszybszego powrotu do zdrowia – mówią trenerzy GOSRiT.

Za to miłym akcentem na zakończenie turnieju było to, że Magda Lińska z GOSRiT Luzino została wybrana najlepszą piłkarką turnieju.

Skład GOSRiT Luzino: Nikola Kankowska, Maria Lińska, Oliwia Falk, Zosia Okoń, Ewelina Barra, Magda Lińska, Oliwia Werra, Paulina Mach, Nikola Małoszycka, Patrycja Beyrowska, Magda Grudzińska. Trenerzy: Sylwester Piątek i Adam Olejniczak


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24