18.07.2019 10:03 1 Gol

W Luzinie weterani powalczą o puchar

Fot. pixabay.com

W najbliższą sobotę (20 lipca) na obiektach GOSRiT w Luzinie odbędą się XX Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS 40+ o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego. Początek zawodów o godz. 10.30.

Popularyzacja rekreacji i sportu masowego, w szczególności piłki nożnej, integracja piłkarzy weteranów z różnych stron województwa pomorskiego oraz wyłonienie mistrza Pomorza w kategorii M-40 (rocznik 1979 i starsi), to główne cele organizowanych w Luzinie 20 lipca mistrzostw województwa weteranów.

Wprawdzie na boisku będzie mogło przebywać sześciu zawodników, to drużyny mogą zgłaszać 11-osobowe składy (plus 4 rezerwowych i 1 kierownik zespołu, który także może grać w turnieju).

Drużyny będą nie tylko walczyć o prestiżowy tytuł, ale również o nagrody. Wszystkie zespoły otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz puchary i medale za uczestnictwo. Ponadto wyróżniony zostanie także najlepszy bramkarz, król strzelców oraz najstarszy zawodnik i drużyna mistrzostw. Natomiast trzy najlepsze zespoły otrzymają komplety medali.

Zainteresowane udziałem w zawodach drużyny mogą się jeszcze zapisywać dzwoniąc pod numer telefonu 508 738 161. Wpisowe wynosi 200 zł od zespołu.

Organizatorami mistrzostw są: Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku, GOSRiT Luzino, Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne w Luzinie oraz Urząd Gminy Luzino.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24