17.07.2019 12:30 0 Gol

Majewski zapewnił wygraną Gryfowi w sparingu ze Stolemem

Fot. Nadmorski24

Nowy zawodnik Gryfa Wejherowo zapewnił wygraną żółto-czarnym w sparingu. Po bramce Mateusza Majewskiego gryfici na Wzgórzu Wolności pokonali Stolem Gniewino 1:0.

Była to pierwsza wygrana Gryfa w okresie przygotowawczym do drugoligowego sezonu 2019/2020, który startuje w ostatni weekend lipca. W poprzednich dwóch sparingach podopieczni trenera Łukasza Kowalskiego zremisowali z Concordią Elbląg 2:2 oraz przegrali z Olimpią Elbląg 0:2.

Żółto-czarni z czwartoligowym Stolemem Gniewino zmierzyli się we wtorek (16 lipca) na Wzgórzu Wolności w Wejherowie. W barwach WKS-u widzieliśmy nie tylko nowych zawodników, ale i testowanych. Największym bohaterem test-meczu został 27-letni napastnik Mateusz Majewski. To on po jednej z akcji wejherowian zdobył – jak się później okazało – jedynego gola w spotkaniu. Majewski to nowy zawodnik Gryfa, który ostatnio grał w Motorze Lublin. W poprzednim sezonie czwartej grupy III ligi zagrał w 16 spotkaniach i strzelił cztery bramki.

W piątek (19 lipca) żółto-czarnych czeka ostatni sprawdzian przed nowym sezonem. Na boisku w Grudziądzu stoczą bój ze świeżo upieczonym pierwszoligowcem, Olimpią, z którą w minionym sezonie dwukrotnie wygrywali (2:1 na wyjeździe i 3:0 u siebie).

Natomiast sezon 2019/2020 w II lidze wystartuje w ostatni weekend lipca. Gryf na inaugurację podejmie Widzew Łódź.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24