05.06.2019 16:00 17 Gol

Chcesz grać w Gryfie? Zaprezentuj się podczas test-meczu

Fot. Nadmorski24.pl/archiwum

Drugoligowy WKS Gryf Wejherowo szuka piłkarzy do 26. roku życia. Swoje umiejętności będzie można zaprezentować podczas test-meczu, który odbędzie się 19 czerwca w Wejherowie.

WKS "Gryf" Wejherowo informuje, że 19 czerwca (środa) na stadionie w Wejherowie odbędzie się mecz kontrolny, mający na celu ocenę zawodników pod kątem ewentualnej przydatności do zespołu seniorów w II lidze.

Przychodzi do nas wiele zapytań i maili o grę w Gryfie Wejherowo. Dlatego postanowiliśmy zorganizować taki test-mecz. Podobny odbył się w zeszłym roku – mówi Rafał Szlas, honorowy prezes WKS Gryfa Wejherowo.

Klub ze Wzgórza Wolności będzie musiał nie tylko szukać wzmocnień, ale i następców. Wprawdzie piłkarze mają kontrakty do końca czerwca, to już teraz – na razie nieoficjalnie – mówi się o odejściu filaru zespołu i jego kapitana, Piotra Kołca. Pomocnik żółto-czarnych miał otrzymać propozycje trenowania innych zespołów.

Natomiast zgłoszenia do udziału w test-meczu należy wysyłać na adres [email protected]. Wiadomość powinna zawierać: pozycję gracza, wiek, poprzedni klub oraz numer telefonu. Dodatkowo gracze powinni posiadać zgody klubów macierzystych na udział w testach.

Klub zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi zawodnikami, w celu przekazania większej liczby szczegółów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24