14.05.2019 11:00 13 PM/Grigor

Potrzebują pomocy przy naprawie dachu, grozi im eksmisja

Źródło: zrzutka.pl

Przez leciwy, przeciekający dach, grozi im eksmisja, niestety sami nie są w stanie przeprowadzić remontu. Sześcioosobowa rodzina z gminy Kosakowo prosi o wsparcie.

O pomoc prosi 42-letnia Katarzyna, która samotnie wychowuje 9-letniego syna cierpiącego na ADHD, a mieszka w budynku także z 72-letnią mamą, opiekującą się 8-letnim wnukiem, i swoją 24-letnią córka, która również jest samotną matka, wychowującą 11-miesięczną córeczkę.

Remontu wymaga 60-letni dach rodzinnego domu.

Dach jest w opłakanym stanie po kilkuletnich zalaniach deszczem. W całym domu jest wilgoć, a w jednym z pokoi ze ściany odpada z tego powodu tynk. Mieliśmy wizytę inspektora budowlanego, który nakazał niezwłoczny remont dachu – czytamy na stronie Zrzutka.pl.

Nadzór budowlany stwierdził, że konieczny jest natychmiastowy remont. W przeciwnym razie rodzina będzie musiała opuścić dom.

Możliwości finansowe mieszkańców oraz ich zdolność kredytowa są jednak zbyt małe. Dlatego proszą o pomoc internautów, w ramach zbiórki na tej stronie. Wsparcie w kwocie tysiąca zł zapewniła już także opieka społeczna.

Źródło: zrzutka.pl

Źródło: zrzutka.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24