09.05.2019 18:30 0 raz

Nad morzem przygotowują się do wakacji

Źródło: FB/Szymon Redlin – Sołtys Jastrzębiej Góry

Mimo niskich jak na maj temperatur, nadmorskie miejscowości szykują się na przyjęcie letnich gości. Włodarze dbają między innymi o naprawę szkód wyrządzonych przez zimową aurę i żywioł. W Jastrzębiej Górze prace idą pełną parą.

Bliskość morza i plaże to nie wszystko. Ważne jest także, jak prezentują się okolice, a więc kurorty zlokalizowane nad samym wybrzeżem. Wiosna to czas, by odpowiednio przygotować się do zrobienia dobrego wrażenia na turystach, z korzyścią dla samych mieszkańców.

Zejście nr 25 w nowej odsłonie, po styczniowych sztormach część zejścia została wchłonięta przez morze, a reszta była już na tyle wiekowa, że zapadła decyzja o remoncie całych schodów – poinformował Szymon Redlin, sołtys Jastrzębiej Góry. – W czerwcu urząd morski zaczyna refulować plażę na odcinku od zejścia nr 23 w kierunku, więc zejście będzie prowadziło na piękną piaszczystą plażę.

Na tym nie koniec. Przedsezonowej naprawy i malowania doczekały się barierki na koronie klifu, od szkoły aż po ośrodek Bałtyk.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24