05.05.2019 11:30 3 raz

Potrzebne produkty i sprzęt trafiły do puckich noworodków

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Władze Pucka na początku marca zaprosiły do wzięcia udziału w niezwykłej akcji charytatywnej M(c)ałe Szczęście. Skierowana był do najmłodszych pacjentów Szpitala Puckiego z oddziału noworodkowego oraz chorób dziecięcych.

Celem akcji M(c)ałe Szczęście była zbiórka przedmiotów, które trafiły na oddział noworodkowy i oddział chorób dziecięcych puckiego szpitala.

Zbieramy następujące artykuły: sztućce ze stali nierdzewnej, kocyki, beciki, rożki kosze na śmieci (20 litrów) z pedałem, pieluchy tetrowe i flanelowe, silikonowe nakładki na piersi, rogaliki dla niemowląt, podgrzewacze do butelek, laktatory, inhalatory – zachęcali puccy urzędnicy.

W akcji uczestniczyli mieszkańcy Pucka, którzy przekazali m in. pieluszki tetrowe i frotte, podgrzewacz do butelek, kocyki, beciki, rożki, ubranka, sztućce dla dzieci, butelki ze smoczkiem i ubranka; pracownicy Urzędu Miasta Puck podarowali pięć wanienek, sztućce ze stali nierdzewnej, kosz na śmieci i podgrzewacz do butelek oraz członkowie Rady Miasta Puck, którzy zakupili z prywatnych środków trzy inhalatory oraz laktator.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24