26.04.2019 09:01 1 Gol

Tytani zakończą u siebie historyczny sezon

Fot. Tytani Wejherowo/Facebook

W najbliższą niedzielę (28 kwietnia) Tytani Wejherowo po raz ostatni w tym sezonie wybiegną na ligowy parkiet. Ich przeciwnikiem będzie drużyna AZS Bydgoszcz. Początek spotkania w hali sportowej przy PZS nr 4 o godzinie 15:00.

Tytani fotel wicelidera zapewnili sobie już wcześniej, dlatego wynik tego meczu nie wpłynie na miejsce w tabeli. Trener Wejherowian Piotr Rembowicz zapowiada jednak walkę o zwycięstwo.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że ten mecz nie wpłynie na naszą pozycję w lidze, niemniej jednak będziemy chcieli go wygrać zarówno dla nas, jak i naszych kibiców. Mam jednak plan taki, żeby każdy z mojego zespołu wszedł na parkiet i pokazał się ze swojej najlepszej strony. Chciałbym, żeby to było takie podziękowanie dla kibiców za to, że nas tak licznie wspierali przez cały sezon. Liczę na to, że dobrze rozpoczniemy zawody i będziemy mogli je kontrolować do samego końca. W obronie oczywiście musimy zagrać bardzo mocno, żeby klub z Bydgoszczy nie zdobył za dużo bramek – dodaje Rembowicz.

Drugie miejsce jest naszym historycznym wynikiem i teoretycznie nie powinien być odczuwalny niedosyt. Jednak było kilka meczów, które mogło potoczyć się inaczej i mogliśmy wypracować chociażby większą przewagę nad trzecim miejscem – dodaje Radek Sałata, zawodnik Tytanów.

Początek rywalizacji w Wejherowie o godzinie 15:00. Wstęp jak zawsze darmowy. Dodatkowo klub przygotował dla kibiców wiele atrakcji, które zaczną się już od godziny 13:00. W planach są dmuchane zjeżdżalnie dla najmłodszych, pokaz straży pożarnej, punkty gastronomiczne oraz szereg konkursów i zabaw dla każdego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24