12.04.2019 14:04 0 Gol

Wikęd postara się utrzymać w czołówce tabeli. W niedzielę mecz z Lechią

Fot. GOSRiT Luzino

Z rezerwami gdańskiej Lechii przyjdzie się zmierzyć piłkarzom Wikędu Luzino w 26. kolejce IV ligi. Podopieczni trenera Pawła Radeckiego postarają się utrzymać miejsce w czołówce tabeli.

Mecz z Lechią to mecz z licznymi podtekstem – uważa Paweł Radecki, szkoleniowiec Wikędu Luzino. – Niewątpliwie odległość punktowa, jaka nas dzieli, jest niewielka i wyjazdowe zwycięstwo byłoby dla nas bardzo wartościowe. Na treningach czuć gotowość i wyczekiwanie na to spotkanie. Zwłaszcza, że spodziewamy się zawodników z pierwszego składu co będzie dla nas ciekawym doświadczeniem. Na pewno nas to nie onieśmieli, a raczej dodatkowo zmotywuje – podkreśla trener.

Po 25 kolejkach Lechia II Gdańsk jest na czwartym miejscu z 47 punktami. Wikęd plasuje się dwie pozycje niżej z 40 „oczkami”. Początek meczu w Gdańsku w niedzielę o godz. 13:00.

Tego samego dnia, ale dwie godziny szybciej, na murawę boiska wybiegną zawodnicy Stolema Gniewino. Zawodnicy grający pod batutą trenera Tomasza Dołotki w Bytowie zagrają z miejscową Bytovią II. Chociaż dla Stolema będzie to wyjazdowa rywalizacja, to piłkarzy z Gniewina należy uznać za faworytów niedzielnej potyczki. Gniewinianie to aktualnie piąta siła IV ligi, a rezerwy Bytovii walczą o utrzymanie.

Dodajmy, że w najbliższej kolejce pauzuje Orkan Rumia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24