11.04.2019 15:40 1 Gol

Tytani jadą do Iławy po komplet punktów

Fot. Tytani Wejherowo

Tytani Wejherowo, chociaż zapewnili już sobie drugie miejsce w lidze, nie zamierzają odpuszczać. W przedostatnim meczu sezonu na wyjeździe powalczą o komplet punktów z Jeziorakiem Iława.

Tydzień temu Tytani zapewnili sobie fotel wicelidera rozgrywek, gromiąc MLKS Borowiak Czersk 42:18, natomiast Jeziorak zajmuje ósme miejsce w lidze i ma trzy punkty przewagi nad AZS Bydgoszcz. Jak zapowiada trener wejherowian, Piotr Rembowicz, w sobotnim spotkaniu jego podopieczni na pewno nie będą odpuszczać i zapowiada walkę o zwycięstwo.

Tydzień temu zapewniliśmy sobie drugie miejsce w lidze, więc w tym spotkaniu na pewno pograją zawodnicy którzy w sezonie mieli mniej możliwości, aby wyjść na parkiet – mówi szkoleniowiec Tytanów. – Nie oznacza to oczywiście, że nie będziemy chcieli wygrać tego meczu. Każde spotkanie jest dla nas ważne, dlatego jedziemy do Iławy po zwycięstwo. Oczywiście mamy ten komfort, że nie zmieni się nasze miejsce w tabeli, dlatego w ramach możliwości będę starał się przetestować różne warianty taktyczne – dodaje Rembowicz.

Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie Tytani pokonali Jezioraka 32:26. W najbliższym meczu wejherowianie szczególnie będą musieli pilnować Jakuba Jarząba i Marcina Zagrajka. To dwaj najskuteczniejsi zawodnicy z Iławy. Na swoim koncie mają zdobytych 143 (Jarząb) i 124 (Zagrajka) bramek. Dla porównania, po stronie Tytanów postrachem bramkarzy rywali jest Sławomir Jurkiewicz ze 195 bramkami; drugi jest Przemysław Warmbier ze 138 trafieniami.

Początek meczu w Iławie, w sobotę o godzinie 18:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24