19.03.2019 09:02 6 Kwt/UM Puck

Puck: Kolejne objazdy i zamknięte ulice

fot. archiwum

W Pucku obowiązuje zmieniona organizacja ruchu, przyczyną jest budowa kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Wykonawca przystępuje do robót odtworzeniowych nawierzchni na ulicach 1 Maja, Męczenników Piaśnicy, Nowy Świat do skrzyżowania z Aleją Lipową. W związku z tymi pracami w najbliższym czasie możemy liczyć się z zamknięciem dla ruchu fragmentów wspomnianych ulic.

Już dzisiaj (19 marca) od godz. 18:00 w Pucku zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Nowy Świat i Alei Lipowej.

Na czas robót obowiązywać będzie objazd nocny ul. Przebendowskiego, Kaprów, Nowy Świat. Ponownie zamknięte zostanie skrzyżowanie dnia 21.03.2019 r. o godz. 17:00 celem wylania mas bitumicznych. Również będzie obowiązywał objazd nocny – informuje Urząd Miasta w Pucku.

W najbliższy czwartek (21 marca) od godz. 17:00 zostanie wstrzymany ruch na ulicy 1 Maja, w tym czasie ułożona zostanie warstwa ścieralna asfaltu. Ulica będzie przejezdna dopiero w godzinach porannych następnego dnia. Na czas robót kierowcy będą mogli skorzystać z parkingu u zbiegu ulic 1 Maja i Alei Lipowej.

Od środy (27 marca) wykonawca przystąpi do układania mas bitumicznych na ulicy Męczenników Piaśnicy oraz Nowy Świat. Zamknięte odcinki ulic zostaną otwarte dla ruchu dzień później (28 marca) w godzinach porannych.

mat.pras


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24