15.03.2019 09:14 2 Gol

Hit kolejki w Wejherowie. Wicelider Tytani podejmą trzecią drużynę tabeli Brodnicę

Źródło: Facebook.com/tytani.wejherowo

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 21. kolejki II ligi piłki ręcznej wicelider tabeli Tytani Wejherowo podejmą przed własną publicznością trzecią drużynę MKS Henri-Lloyd Brodnica. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 marca.

Aż 688 zdobytych bramek po stronie Tytanów Wejherowo i 685 zespołu z Brodnicy. W defensywie liczby również się porównywalne. Szczypiorniści z grodu Wejhera dali rzucić sobie 517 bramek, a MKS o 16 więcej. Bilans bramkowy przed sobotnim meczem jest podobny, ale jednak za faworyta spotkania 21. kolejki trzeba uznać podopiecznych trenera Piotra Rembowicza. Tytani to aktualnie wicelider tabeli ze zdobyczą 51 punktów. Do tego wejherowscy szczypiorniści będą mogli liczyć na doping swoich fanów, którzy halę widowiskowo-sportową „Samochodówki” (PZS nr 4 w Wejherowie) na mecze Tytanów wypełniają po brzegi. MKS jak dotychczas wywalczył 42 „oczka” co pozwala mu zajmować trzecią lokatę.

Tytani Wejherowo po okazałej wygranej w Olsztynie, z miejscowym Szczypiorniakiem, będą chcieli podtrzymać passę zwycięstw. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wstęp, jak zawsze, darmowy – zachęcają w wejherowskim klubie.

Już w najbliższą sobotę rozegramy arcyważne spotkanie z Tytanami Wejherowo. W pierwszym meczu odnieśliśmy wysoką porażkę 39:30 i podobnie jak w zeszłym roku chcielibyśmy zrehabilitować się naszym kibicom wygrywając na wyjeździe – pisze z kolei na swoim profilu na Facebooku zespół z Brodnicy.

Początek spotkania Tytani Wejherowo – MKS Henri-Lloyd Brodnica, w sobotę (16 marca) o godz. 18 w hali PZS nr 4.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24