14.03.2019 14:30 0 PM/Norda FM

Z policją o bezpieczeństwie w Krokowej

Fot. zdjęcie ilustracyjne

W Krokowej odbędzie się debata dotycząca bezpieczeństwa. Tamtejsi policjanci zapraszają do rozmowy, która pomoże określić potrzeby związane z zagrożeniami.

Celem tego spotkania jest zdiagnozowanie i określenie problemów wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, a także omówienie problemów już rozpoznanych. Tematem debaty będą przede wszystkim współczesne problemy społeczne, bezpieczeństwo seniorów oraz aktualne zagrożenia wskazywane na mapach zagrożeń bezpieczeństwa, z którymi styka się coraz więcej osób.

Jesteśmy przekonani, że spotkanie zwiększy Państwa wiedzę na temat własnego bezpieczeństwa oraz pozwoli nam ustalić, jakie tematy należy poruszyć przy organizowaniu kolejnych spotkań, by trafnie odpowiadać na potrzeby społeczeństwa – informuje policja.

Pierwsze ze spotkań zaplanowano na 19 marca, na godzinę 17:00. Odbędzie się ono w Sali Narad Urzędu Gminy w Krokowej. Kolejne ze spotkań zaplanowano na 22 marca, tym razem na godzinę 19:00, a odbędzie się ono w Wilii Krokowa przy ulicy Bałtyckiej 1 w Karwieńskim Błocie Pierwszym.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24