24.02.2019 09:03 0 Kwt/Krav Maga Pomorze

Mieszkanki gminy Kosakowo nauczą się bronić

Fot. archiwum

Mieszkanki gminy Kosakowo mogą skorzystać z bezpłatnych warsztatów samoobrony dla kobiet. Zajęcia potrwają łącznie 12 godzin i odbywają się raz w tygodniu po półtorej godziny. Autorski kurs samoobrony dla kobiet zostanie przeprowadzony przez Krav Maga Pomorze.

Instruktorzy przybliżą mieszkankom gminy Kosakowo aspekty walki i poprawnych reakcji w różnych dystansach i sytuacjach zagrożenia.

Jesteś kobietą delikatną i subtelną, lecz czasem musisz wyzwolić w sobie lwicę, by zmagać się z zagrożeniami czyhającymi tuż za rogiem. Naucz się wołać o pomoc i przeciwstawiać przemocy. Po wtorkowej romantycznej kolacji, podaruj sobie odrobinę pewności siebie w walce ze zwykle silniejszym przeciwnikiem na niedzielnych warsztatach samoobrony Kobieta Waleczna – zachęca Krav Maga Pomorze.

Kobiety nauczą się, jak zapobiegać agresji fizycznej, bezpiecznie uwolnić się od chwytów i nie dać się uderzyć. Poznają także metody, dzięki którym udaremnią próbę gwałtu czy odpowiedzą atakiem na atak. Poznają także portret psychologiczny ofiary i agresora, zobaczą, jakie są wrażliwe punkty na ciele człowieka. Instruktorzy omówią temat przekroczenia obrony koniecznej, pokażą podstawowe ciosy i kopnięcia. Mieszkanki gminy Kosakowo dowiedzą się, jak walczyć na ziemi oraz poznają podstawy udzielania pierwszej pomocy i samoratowania.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 16 marca o godzinie 15:00 na terenie sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Pogórzu (ul. Szkolna 15).

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24