10.01.2019 08:00 0 Gol

UKS Kielno potwierdził wysoką formę

Fot. UKS Kielno

Koszykarki UKS Kielno nie były gościnne dla zawodniczek UKS Siódemki Sopot. U siebie podopieczne duetu trenerskiego Izabeli i Marka Sadłowskich rozgromiły ekipę z Trójmiasta aż 84:46.

Początek roku na szczeblu rozgrywek U-13 dziewcząt przyniósł nam hit sezonu. UKS Kielno przed własną publicznością rozgromił UKS Siódemka Sopot różnicą aż 38 punktów!

Tym samym zawodniczki UKS Kielno w pomorskich rozgrywkach w kategorii U-13 potwierdziły swoją wysoką formę w trwającym sezonie. Dzięki okazałemu zwycięstwu nad ekipą z Sopotu, podopieczne duetu trenerskiego Izabeli i Marka Sadłowskich umocniły się na pozycji lidera tabeli!

Na tym szczeblu rozgrywek nasz powiat reprezentuje też UKS „Basket-Ósemka” Wejherowo. Dziewczyny w minionej kolejce również zainkasowały komplet punktów, pokonując u siebie GTK Arka I Gdynia 74:64.

W znakomitej formie jest też inna drużyna UKS Kielno. W kategorii U-12 zespół z gminy Szemud, jak na razie wygrał wszystkie swoje spotkania i zasłużenie przewodzi w stawce drużyn w grupie A. Natomiast w grupie B bardzo dobrze radzi sobie wejherowska UKS „Basket-Ósemka”, która jest również liderem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24