12.01.2019 15:30 0 raz

Powstaje praca magisterska o luzińskich druhach

Fot. FB/Ochotnicza Straż Pożarna w Luzinie

Każdy może przyczynić się do ukończenia studiów przez jedną z mieszkanek Luzina, a jednocześnie – do powstania naukowego opracowania na temat pracy miejscowych strażaków-ochotników. Wystarczy przez internet wypełnić odpowiednią ankietę, do czego namawiają luzińscy druhowie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mieszkanka naszej wsi zdecydowała się napisać prace magisterską na temat naszej jednostki, ale nie napisze pracy bez państwa pomocy – poinformowali na swojej stronie facebookowej strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Luzinie. – Dlatego zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Luzino, aby do 20 Stycznia znaleźli troszkę czasu i pomogli, wchodząc i wypełniając ankietę na temat Ochotniczej Straży Pożarnej w Luzinie.

Z góry za poświęcony czas każdemu z osobna bardzo dziękujemy i pozdrawiamy – zachęcają strażacy OSP Luzino.

Ankieta dostępna jest TUTAJ.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24