11.01.2019 16:05 0 PM

Nadmorska Grupa Medialna też zagra z Orkiestrą

Źródło: wosp.org.pl

Już 13 stycznia po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zagramy i my! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała do tej pory ponad 951 mln złotych na najwyższej klasy sprzęt medyczny. Razem możemy sprawić, że do tej puli dorzucimy i naszą cegiełkę.

Po raz kolejny – razem z Twoją Telewizją Morską i Radiem Norda FM – przyłączamy się do Wielkiego Grania!

Fot. TTM/archiwum

Fot. TTM/archiwum

W ubiegłym roku nasza telewizja skończyła już 20 lat. Od samego początku pokazujemy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na co dzień widzimy, ile dobrego Orkiestra robiła i robi dla nas, stąd gorąco zachęcam do licytowania pakietu naszych usług, który wesprze Wielkie Granie w tym roku – zachęca Mirosław Serafin, dyrektor Twojej Telewizji Morskiej.

W 2018 roku zwycięzcą licytacji został pan Marcin, który wylicytował wizytę w naszej redakcji.

Uważam, że ten dzień jest jednym z piękniejszych dni, bo jako zwykli ludzie możemy pomóc tym maluszkom, które dopiero się urodziły, i osobom starszym. To, co stworzył pan Owsiak jest jedną z najlepszych rzeczy, które nas spotkały – mówił w ubiegłym roku zwycięzca licytacji.

Fot. TTM/archiwum

Fot. TTM/archiwum

Fot. TTM/archiwum

Jeżeli chcesz, żeby o Twoim prywatnym wydarzeniu było głośno – wylicytuj sobie uroczystość, którą nakręci kamera Twojej Telewizji Morskiej, ogłosi ją światu Radio Norda FM i opisze portal Nadmorski24.pl.

Ślub? Chrzciny? Urodziny? A może jubileusz? Powiedz nam, na co mamy przyjechać, by dowiedział się o tym świat! Voucher na nasze usługi tradycyjnie wrzucamy do puli gadżetów, które można wylicytować w Filharmonii Kaszubskiej. Widzimy się już 13 stycznia w Wejherowskim Centrum Kultury!

Więcej na ten temat – zobacz materiał Twojej Telewizji Morskiej.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24