18.12.2018 13:33 1 PM

Finał świątecznej akcji. Zasypaliście nas pluszakami. Dziękujemy!

Fot. Damian Klechowicz/TTM

Setki pluszaków i zabawek przekazaliśmy w poniedziałek (17 grudnia) do redzkiego MOPSU, stamtąd trafią do dzieci – to finał naszej redakcyjnej akcji, która nie zakończyłaby się tak wielkim sukcesem gdyby nie nasi czytelnicy, słuchacze i widzowie.

W tym roku połączone siły naszych trzech redakcji – radia Norda FM, Twojej Telewizji Morskiej i portalu Nadmorski24.pl – postanowiły czynnie wesprzeć Miejski Dom Kultury w Redzie. Ta instytucja już po raz siódmy organizowała akcję zbierania pluszaków i artykułów plastycznych.

Jesteśmy przeogromnie zaskoczeni odzewem. W tym roku dzięki współpracy z Twoją Telewizją Morską udało się nam przywieźć takiego dużego tira tych pluszaków – zaznacza Tomasz Wiśniewski, dyrektor Fabryki Kultury w Redzie.

Nikt z nas nie spodziewał się takiego odzewu. Codziennie naszą redakcję odwiedzali okoliczni mieszkańcy, przedstawiciele szkół, żłobków i innych instytucji z torbami pełnymi zabawek. Nasz magazyn, który znajdował się w studiu radia Norda FM z dnia na dzień stawał się coraz mniejszy. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie naszej akcji.

Nie tylko misie, ale i zabawki, układanki i książki. Naszym najmłodszym podopiecznym będzie naprawdę miło jak zostaną tym wszystkim obdarowani. W imieniu wszystkich podopiecznych i pracowników socjalnych, serdecznie dziękujemy - mówi Marta Lewandowska, kierownik ds. pomocy społecznej MOPS Reda.

Oprócz w czasie świąt pamiętamy także o zwierzętach. Do schroniska w Dąbrówce trafiła zebrana w naszej redakcji karma oraz koce. Sprawdź jak można pomóc lokatorom schroniska przetrwać zimą – kliknij tutaj.

Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24