17.12.2018 15:05 12 Kwt

Trzy psy i trzy historie. Schronisko potrzebuje pieniędzy na ich leczenie

źródło: www.ratujemyzwierzaki.pl

W ciągu zaledwie kilku dni do Schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce trafiły trzy psy ranne w wypadkach komunikacyjnych. Powrót do zdrowia Kokusia, Avilki i Linki będzie trudny. Schronisko potrzebuje pieniędzy na opłacenie rachunków za leczenie tych zwierząt.

Ranne zwierzęta czekają zabiegi chirurgiczne, rehabilitacja i długotrwałe gojenie powypadkowych ran.

Prosimy, wesprzyjcie Kokusia, Avilkę i Linkę w walce o powrót do zdrowia.Zapewniliśmy im w naszym schronisku opiekę weterynaryjną, bezpieczne miejsce pod opieką pracowników i wolontariuszy. Potrzebujemy Waszej pomocy, aby opłacić rachunki za leczenie naszych nowych podopiecznych – informuje OTOZ "Animals" Schronisko Dąbrówka.

Kokuś trafił do schroniska odwodniony i wychudzony, z ogromną raną na pyszczku. Pies cierpiał od tygodni, prosząc pomoc. Rana nadal wymaga codziennej pielęgnacji. Schronisko zleciło także wykonanie szeregu badań, mimo iż Kokuś był hospitalizowany w lecznicy weterynaryjnej, wymagał opieki całodobowej.

Avilka dwa dni w cierpieniu, głodzie i zimnie leżała pod sklepem, czekając na pomoc. Została potrącona, jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Mimo to rany na łapkach wymagają dalszej codziennej pielęgnacji, pies musi być poddany także antybiotykoterapii.

źródło: www.ratujemyzwierzaki.pl

Linka także uległa wypadkowi komunikacyjnemu, została znaleziona w przydrożnym rowie. Zwierzę nie mogło stanąć na własnych łapkach, pies został poddany zabiegowi resekcji kości udowej. Po zabiegu Linka będzie potrzebowała długiej rehabilitacji.

źródło: www.ratujemyzwierzaki.pl

Łączny koszt zabiegów i leczenia rannych psów wynosi 3,2 tysiąca złotych. Pomóc można na trzy sposoby, wysyłając sms na numer 72365, w treści wpisując S14657. (Koszt smsa to 2,46 brutto, w tym VAT) lub za pomocą strony www.ratujemyzwierzaki.pl/pomocrannymwwypadkach. Darowiznę można także przekazać na konto PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616 (tytułem: na pomoc dla rannych zwierząt).

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino

Dla zagranicznych sponsorów:

SWIFT B/PKO-PL-PW IBAN

74 1020 1853 0000 9602 0068 7616


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24