06.12.2018 10:04 22 PM

Dwa samochody uderzyły w seniorkę. Zginęła na miejscu

Źródło: Facebook/OSP Łęczyce JOT II

Na krajowej szóstce w Godętowie (gmina Łęczyce) doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęła 87-latka. Kobieta w efekcie uderzenia przez auto znalazła się na drugim pasie jezdni i wpadła wprost przed nadjeżdżający inny samochód. Policja poszukuje świadków zdarzenia.

Dnia 5.12.2018 o godzinie 22:23 zadysponowano nas do potrącenia osoby przez samochód osobowy na trasie Godętowo–Ługi (DK6) – czytamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łęczycach.

Policjanci ustalili, że doszło do potrącania przez kierowcę samochodu hyundai. Natomiast wskutek uderzenia przez ten pojazd, kobieta znalazła się na drugim pasie jezdni i wpadła wprost przed nadjeżdżające audi.

Policjanci początkowo nie znali tożsamości potrąconej kobiety; w tej chwili została ona ustalona. Jest nią 87-letnia mieszkanka gminy Łęczyce.

Ze wstępnych informacji wynika, że piesza znajdowała się na jezdni w momencie, kiedy doszło do potrącenia. Gdzie dokładnie się znajdowała, to wszystko jeszcze będziemy wyjaśniać – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Źródło: Facebook/OSP Łęczyce JOT II Źródło: Facebook/OSP Łęczyce JOT II Źródło: Facebook/OSP Łęczyce JOT II Źródło: Facebook/OSP Łęczyce JOT II

Kierowcy byli trzeźwi. Piesza poniosła śmierć na miejscu zdarzenia w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Do zdarzenia zadysponowano łącznie cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej – relacjonuje st. kpt. Krzysztof Chlebicki, zastępca naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Policja poszukuje świadków zdarzenia. Wszelkie informacje na temat wypadku można przekazać dzwoniąc pod numer telefonu: 58 672 97 53.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24