24.11.2018 15:00 0 mike/UG Kosakowo

Pochwal się talentem wokalnym i nagraj własną płytę

Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay.com

Kosakowskie Centrum Kultury zachęca młodych wokalistów do udziału w castingu, który ma wyłonić prawdziwy talent muzyczny. Warto spróbować swoich sił na scenie, bo zwycięzca zyska możliwość nagrania własnej płyty. Będzie mógł też się wypromować w czasie wydarzeń kulturalnych organizowanych na terenie gminy.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 28 listopada. Sam casting zaplanowano na 1 grudnia. Odbędzie się on o godzinie 10:00 w Gminnym Domu Kultury w Pierwoszynie (ul. Kaszubska 11). Można się zgłosić do castingu na podstawie wypełnionej karty, którą jest do pobrania tutaj, oraz podpisanego oświadczenia. Karty zgłoszeniowe można dostarczyć osobiście do Kosakowskiego Centrum Kultury w Rewie (ul. Morska 56); można też wysłać je mailem na adres [email protected]. Osoby niepełnoletnie mogą być zgłaszane przez prawnych opiekunów.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno soliści, jak i zespoły. Kategoria „open” obowiązuje od 16. roku życia. Liczba osób, które mogą wziąć udział w castingu, jest ograniczona.

Każdy z uczestników będzie musiał przygotować dwa utwory, przy czym pierwszy z nich jest doskonale znany – to piosenka „Śpiewać każdy może” Jerzego Stuhra, którą można zaprezentować we własnej, niepowtarzalnej interpretacji. Drugi z utworów można wybrać wedle własnych upodobań. Ważne, aby łączna długość występu nie przekroczyła ośmiu minut. Piosenkę można wykonać a cappella, z własnym podkładem instrumentalnym lub z podkładem muzycznym. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w tym miejscu.

Zwycięzca castingu zostanie wyłoniony jeszcze tego samego dnia przez profesjonalne jury. A jest o co powalczyć. Dla najlepszego wokalisty przewidziano nagrodę w postaci nagrania płyty. Poza tym będzie brał udział w imprezach organizowanych przez Kosakowskie Centrum Kultury.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24