14.11.2018 13:15 16 PM

Piłkarze Gryfa Wejherowo wystąpią w 'Familiadzie'

Źródło: Facebook

Piłkarze Gryfa Wejherowo wystąpili w jednym z najpopularniejszych polskich teleturniejów – "Familiadzie". Emisja odcinka ze sportowcami z Wejherowa odbędzie się już w grudniu.

Pojechali do "Familiady", żeby dobrze się bawić oraz promować swoją drużynę i miasto. Piłkarze Gryfa Wejherowo sprawdzili swój refleks i wiedzę. Jak im poszło? Tego dowiemy się dopiero podczas emisji, ponieważ uczestników obowiązuje tajemnica.

Nagrania odbyły się we wtorek (13 listopada). Do Warszawy pojechało pięciu zawodników Gryfa Wejherowo Piotr Kołc – głowa rodziny, Dawid Leleń, Robert Chwastek, Grzegorz Gulczyński i Szymon Więckowicz. Drużynę dopingował pomysłodawca występu w "Familiadzie", Rafał Szlas, były prezes żółto-czarnych.

W poniedziałek wieczorem udaliśmy się do Warszawy, we wtorek z samego rana były nagrania – mówi Piotr Kołc, zawodnik Gryfa Wejherowo.

Jak mówią sami piłkarze, udział w teleturnieju to wspaniała przygoda. Podczas nagrywania programu rozmawiali z prowadzącym o Wejherowie i zespole.

Inaczej to wygląda na miejscu, a inaczej w telewizji. Nie spinaliśmy się, pojechaliśmy się tam dobrze bawić. Możemy polecić taki występ, to fajne przeżycie. Pan Karol jest bardzo otwarty, można z nim było swobodnie porozmawiać – dodaje Piotr Kołc.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w "Familiadzie" wystąpiła drużyna radnych z Wejherowa – pisaliśmy na ten temat tutaj. Radnym udało się wówczas wygrać 4 tysiące złotych. Pieniądze przekazali na cele charytatywne – więcej tutaj.

Emisja programu z piłkarzami z Wejherowa odbędzie się 9 grudnia, jak zawsze o godzinie 14:00 w TVP2.

"Familiada" to polski teleturniej, emitowany na antenie TVP2 od 17 września 1994 roku w weekendy i święta o godzinie 14:00. Program prowadzi Karol Strasburger, który większość odcinków rozpoczyna specyficznym dowcipem, tak zwanym sucharem. Producentem teleturnieju jest Ryszard Krajewski. Program jest oparty na amerykańskim formacie Family Feud, a jego lokalne edycje były lub są emitowane w kilkudziesięciu krajach. Program nagrywany jest w studiu TV w Warszawie, przy ul. Inżynierskiej 4.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24