22.10.2018 10:00 2 Kwt/KPP Puck

Kryminalny z Pucka w czołówce zawodników MMA

źródło: KPP Puck

W Toruniu odbyły się VI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w MMA – mieszanych sztukach walki. Bardzo wysokie trzecie miejsce zajął policjant reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Pucku.

W turnieju wzięło udział łącznie 40 zawodników, reprezentujących służby mundurowe z całego kraju. Wśród nich nie zabrakło policjanta z komendy w Pucku. Funkcjonariusz stoczył dwa pojedynki i wywalczył trzecie miejsce w kategorii wagowej do 96 kg.

Mundurowy z wydziału kryminalnego rozpoczął swoją przygodę z zakresu sztuk walki w wieku 17 lat, którą do obecnej chwili udoskonala. Przyznaje, że MMA jest jego pasją, dlatego że jest to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik. Ponadto mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki, w których toczy się ona przy jak najmniejszych ograniczeniach – informuje zespół prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

W zawodach co roku bierze udział czołówka polskich zawodników. Mistrzostwa pozwalają funkcjonariuszom na sprawdzenie technicznej wiedzy i umiejętności jej wykonywania. Zawody składają się z trzech elementów – walk eliminacyjnych, półfinałów i walk finałowych.

źródło: KPP Puck źródło: KPP Puck źródło: KPP Puck źródło: KPP Puck źródło: KPP Puck źródło: KPP Puck źródło: KPP Puck


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24