17.10.2018 21:43 5 mike/KMP Gdynia

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Może być gwałcicielem z Gdyni

Źródło: KMP Gdynia

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni opublikowali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z napaścią na tle seksualnym na gdyńskim Oksywiu. Okazało się, że zarejestrowały go kamery monitoringu.

O próbie gwałtu na Oksywiu pisaliśmy w tym artykule. Przypomnijmy – o zdarzeniu z ubiegłego piątku (12 października) poinformowała sama napadnięta, przestrzegając inne kobiety. Policja potwierdziła te informacje.

Źródło: KMP Gdynia

Źródło: KMP Gdynia

W środę (17 października) gdyńscy policjanci zdecydowali się na upublicznienie wizerunku mężczyzny, który może mieć związek ze wspomnianym przestępstwem.

Podejrzany może mieć około 25-30 lat, 170-180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała; ma bladą cerę i jasne, krótkie włosy. W dniu popełnienia przestępstwa ubrany był w kurtkę ortalionową koloru szaro-niebieskiego i ciemne spodnie. Miał przy sobie plecak w kolorze szarym.

Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na monitoringu lub mające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Gdyni pod numerem telefonu 58 66 21 700 lub 58 66 21 702. Informacje można przekazać również dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Gdyni pod numerem 58 66 21 222, na numery alarmowe 112 i 997 lub mailowo na adres [email protected].


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24