05.10.2018 10:30 0 Rzecznik prasowy KS TYTANI (Dariusz Jankowski)

Tytani wyjadą do grodu Neptuna

mat.pras.

Po dwóch meczach ze słabszymi rywalami, przyszedł czas na rywala z górnej półki. W najbliższą niedzielę (7 października) o godzinie 16:00 zespół Tytanów Wejherowo czeka spotkanie wyjazdowe z SMS II ZPRP Gdańsk.

Przeciwnik w tym sezonie nie stracił jeszcze punktów i to on jest stawiany jako faworyt tego spotkania. Wejherowianie jednak nie składają broni i obiecują walkę o zwycięstwo.

  • Wiemy, że mecz jest z gatunku tych najtrudniejszych w lidze, ale jedziemy tam, aby powalczyć i zagrać dobrą piłkę. Jestem dobrej myśli, bo zawodnicy ciężko trenują i na pewno będą walczyć. Myślę, że możemy zaskoczyć przeciwnika naszą silną obroną, oraz pressingiem w grze. Są oczywiście elementy które musimy sobie poukładać przed tym meczem, ale liczę, że wszystko uda się zgrać przed zawodami - powiedział trener żółto–czerwonych, Piotr Rembowicz.

W środę (3 października) wejherowianie rozegrali sparing z pierwszoligowym zespołem GKS Żukowo, który zdaniem szkoleniowca Tytanów wypadł bardzo dobrze.

  • Jestem zadowolony z tej jednostki treningowej. Nie był tu ważny wynik spotkania, bo ustalenia dotyczącej gry były odmienne niż w normalnym meczu. Chłopaki pokazali się z mocnej strony, dlatego jestem dobrej myśli przed zbliżającym się spotkaniem - dodaje Rembowicz.

Tytani na pewno będą musieli uważać na Filipa Witkowskiego który w trzech rozegranych spotkaniach, zdobył 25 bramek. Groźni są również Wiktor Krajnik oraz Michał Olejniczak, którzy potrafią celnie rzucać do bramki. Dodajmy, że w ubiegłym sezonie, wejherowianie dwukrotnie ulegli gdańszczanom, którzy w całym sezonie tylko raz schodzili z parkietu w roli przegranego. Na pewno więc kibiców czekają nie lada emocje. Początek spotkania w Gdańsku o godzinie 16.

Mecz odbędzie się w Gdańsku Przymorze w hali sportowej MOSiR, ul. Kołobrzeska 63.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24