25.09.2018 20:29 2 PM

Żółto-czarni nie dali rady. W Wejherowie wygrał Stomil

Piłkarze WKS Gryf Wejherowo po słabym meczu, nie wykorzystując wielu dogodnych okazji, przegrali na Wzgórzu Wolności 1:3 z konsekwentnie grającym Stomilem Olsztyn.

W 1/32 batalii o Puchar Polski w pierwszym strzale (31 min.) olsztynianie pokonali Wiesława Ferre i objęli prowadzanie, którego nie oddali do końca ostatnie gwizdka.

Niestety był to początek kanonady. W 36 minucie bramkę na 0:2 strzelił Łukasz Sołowiej, a następnie do siatki żółto-czarnych trafił Tomasz Zając.

Gryfici w drugiej połowie ruszyli do ataku i stworzyli wiele sytuacji podbramkowych. Jedną z nich z karnego wykorzystał Krzysztof Wicki.

Ostatecznie piłkarze Gryfa Wejherowo nie zdołali pokonać Stomila Olsztyn i przegrali przed własną publicznością.