03.10.2018 10:00 4 PM/Lena Barańska

Konkurs na 8. urodziny portalu. Wygraj wycieczkę!

Fot. mat.pras.

Już osiem lat dzielimy się z naszymi czytelnikami najświeższymi informacjami z regionu. Żeby uczcić kolejne urodziny portalu postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest rejs promem z Gdyni do Karlskrony dla dwóch osób.

32 tysiące polubień na Facebooku, prawie dwa miliony odsłon miesięcznie i ponad 36 tysięcy artykułów napisanych przez ostatnich osiem lat. 1 października obchodziliśmy 8 urodziny portalu Nadmorski24.pl. Od początku jego powstania, w 2010 roku, jego celem jest dostarczanie najświeższych, rzetelnych informacji z Północnych Kaszub – od Helu, przez powiat pucki i wejherowski, aż po całe Trójmiasto. Na stronie znajdziecie serwisy tematyczne, w tym informacje z dróg, regionalne kalendarium, fotogalerie, ogłoszenia w kategorii praca, nieruchomości, auto-moto i inne. Dużą popularnością cieszą się również kamery internetowe – widok na żywo z ponad 40 urządzeń umożliwia podgląd plaż, przystani, miejscowości turystycznych oraz newralgicznych skrzyżowań. To właśnie sprawia, że nasz multimedialny serwis posiada odbiorców nie tylko w naszym regionie, ale i całej Polsce.

Ogłaszamy konkurs na ósme urodziny!

Jako, że przewrócona ósemka jest znakiem nieskończoności, to doskonała okazja do hucznych urodzin, przy okazji których życzymy sobie nieskończenie wielu długich lat interakcji z Wami, drodzy Czytelnicy! A świętować chcemy konkursem fotograficznym, w którym do wygrania jest weekendowa wycieczka dla dwóch osób do Karlskrony z kolacją na promie, połączona ze zwiedzaniem miasta, ufundowana przez biuro podróży LEOTOUR Wejherowo.

Zadanie konkursowe:

Znajdź lub stwórz logo portalu Nadmorski24.pl, zrób sobie z nim zdjęcie i prześlij je na maila: [email protected] Poszukaj naszej flagi przy punktach WiFi i zrób sobie z nią zdjęcie, możesz też stworzyć logo samemu, namalować je czy ułożyć z wybranych przedmiotów. Najlepsze według nas zdjęcie zostanie nagrodzone główną nagrodą. Są również nagrody pocieszenia! Żeby wziąć udział w konkursie należy również polubić nasz fanpage na Facebooku. Na zgłoszenia czekamy do 14 października 2018 roku. Szczegóły konkursu znajdziecie w załączonym regulaminie.

Szczegóły konkursu znajdują się w załączonym REGULAMINIE.

Morska nagroda na urodziny portalu Nadmorski24.pl:

Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras. Fot. mat.pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24