11.07.2018 16:25 19 Natalia

Karwia: Kierująca pojazdem zjechała na chodnik i potrąciła spacerowicza

Zdjęcie: Paweł Wodniak/Faktyoswiecim.pl

W środę (11 lipca) w Karwi doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierująca zjechała na chodnik i raniąc pieszego, uderzyła w słup oświetleniowy.

Pucka straż pożarna o godzinie 14:44 otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Karwi na wojewódzkiej 215-stce. Kierująca volkswagenem golfem, najprawdopodobniej wskutek pęknięcia opony, straciła panowanie nad pojazdem. Zjechała z prawego pasa ruchu na lewy, a następnie na chodnik. Samochód uderzył w słup oświetleniowy. Podczas tego zdarzenia zraniony został pieszy.

Zdjęcie: Czytelnik Zdjęcie: Paweł Wodniak/Faktyoswiecim.pl Zdjęcie: Paweł Wodniak/Faktyoswiecim.pl Zdjęcie: Paweł Wodniak/Faktyoswiecim.pl Zdjęcie: Paweł Wodniak/Faktyoswiecim.pl Zdjęcie: Paweł Wodniak/Faktyoswiecim.pl Zdjęcie: Czytelnik

W samochodzie poza kierowcą znajdowało się dziecko, któremu nic się nie stało. Kobieta z urazem klatki piersiowej przewieziona została do Puckiego Szpitala. Mężczyznę, który spacerował chodnikiem, z urazem głowy i podudzia przetransportowano do szpitala w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...