21.06.2018 20:44 11 mike/KPP Puck

Użyła podrobionej recepty, szuka jej policja

Fot. KPP Puck

Policjanci z Komisariatu Policji we Władysławowie prowadzą czynności w sprawie podrobienia recepty, a następnie użycia jej jako autentycznej w jednej z aptek w Jastrzębiej Górze. Związek ze sprawą ma kobieta, której wizerunek utrwalono na zdjęciach. Wszystkie osoby, które ją rozpoznają lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Komisariatu Policji we Władysławowie prowadzą czynności w sprawie podrobienia recepty, a następie użycie jej jako autentycznej w jednej z aptek w Jastrzębiej Górze. Zdarzenie miało miejsce 23 maja 2018 roku. Wskazana na monitoringu kobieta chciała zrealizować w aptece receptę, która została podrobiona. Jednakże właściciel apteki podważył autentyczność okazanej recepty, gdyż skontaktował się z przychodnią oraz lekarzem, który widniał na recepcie ustalając, że recepta nie została wystawiona przez wymienionego lekarza.

Każdy, kto rozpoznaje tę kobietę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel.: 58 674 53 45. Informacje można przekazać, dzwoniąc również na numery 58 674 01 97; 58 674 53 22 albo w formie pisemniej na adres: [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...