05.07.2016 15:40 0 Redakcja

Władysławowo: Bójka pod budką z kebabem hitem internetu

fot. screen youtube.pl

Film z bójki trzech dziewczyn we Władysławowie obiegł internet. Nagranie można oglądać już wszędzie. Posypały się komentarze, udostępnienia i oceny.

Link do filmu (UWAGA! Film zawiera niecenzuralne słowa bądź wyrażenia i pokazuje przemoc): www.liveleak.com

  • Wakacje we Władysławowie to alkohol, imprezy, kebab, czyli wakacje sebixów. To nagranie to cała kwintesencja tego co będziemy oglądać w mieście do końca sierpnia – napisał Bartek w komentarzu pod filmem.

  • Co raz więcej dziewczyn co chodzą na imprezy, piją i mają podobne siano w głowie. Co się dzieje z tym światem. I jeszcze uważają, że to normalne i jak facet może to one też – napisał użytkownik youtube.com.

Nagranie rozpoczyna się bójką przed budką z kebabem przy ulicy Sportowej, niedaleko lokalu, w którym odbywają się dyskoteki. W szarpaninie uczestniczą trzy dziewczyny i kilku mężczyzn.

Akcja trwa prawie pięć minut w końcówce mężczyźni próbują rozdzielić trzymające się kurczowo za włosy dziewczyny. Ostatecznie udaje im się i każdy odchodzi w swoją stronę.

  • Wstyd dla tych facetów, że tak długo nie mogli rozdzielić tych dziewczyn i zażegnać tej bójce – czytamy w komentarzu.

Film trafił do sieci 2 lipca i w ciągu kilku dni na portalu youtube.com obejrzało go ponad 300 tys. internautów, ale to nie wszystko, bo nagranie krąży również w innych serwisach.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...