22.07.2015 14:40 0

Oglądaj na żywo widok z kamery w Jastrzębiej Górze

Na portalu Nadmorski24.pl dostępna jest nowa kamera przedstawiająca plażę w Jastrzębiej Górze. W ostatnim czasie na naszej stronie pojawiło się łącznie aż jedenaście nowych kamer.

Dzięki nowej kamerce zobaczymy między innymi wysokość fal, lokalną pogodę, a także dowiemy się ile osób przebywa obecnie na plaży w Jastrzębiej Górze SPRAWDŹ TUTAJ!.

Urządzenia pozwalają oglądać na żywo między innymi plaże, przystanie oraz inne ciekawe pod względem turystycznym miejsca na Pomorzu. Wystarczy kilka kliknięć i możemy sprawdzić, czy na plaży w Karwi wieje wiatr, albo czy na rondzie we Władysławowie są korki.

Obserwować można obraz z kamer umieszczonych m.in. w Krokowej oraz Białogórze. Ostatnio pojawiły się u nas również inne urządzenia umożliwiające widok na przystań i molo w Pucku, rondo we Władysławowie, tamtejszą plażę, a także przystań jachtową w Chałupach, bulwar nadmorski oraz ulicę Dworcową w Helu oraz plażę w Karwi i przystań w Lubkowie.

Obecnie dysponujemy obrazem pochodzącym łącznie z 29 kamer.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE NASZE KAMERY!

Wybrane kamery:


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...