Informacje z dróg

17.12.2014

13:36

Popołudniowy szczyt jeszcze się nie zaczął, a już na Jana z Kolna w Gdańsku, jadąc w stronę Zieleniaka, stoi prawie kilometrowy korek.

13:36

Uwaga mieszkańcy Chwaszczyna i okolicznych miejscowości. Na ul. Rewerenda, Polnej i Telewizyjnej zmieniono organizację ruchu.

Na odcinku ok. 1,5 km w dniu 11 grudnia br. zamontowano 2 progi spowalniające ruch- pierwszy na wysokości Firmy SIM, drugi przy osiedlu Park Rewerenda. Są to progi wyspowe, bo taki jest wymóg prawny w przypadku dróg, którymi przemieszcza się autobus. Dodatkowo droga będzie zawężona odpowiednimi organicznikami (słupkami).

W dniach 17/18 grudnia dojdzie do kolejnych istotnych zmian: nastąpi zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ul. Rewerenda i Telewizyjna. Ul. Rewerenda będzie drogą z pierwszeństwem przejazdu.

Na ul. Rewerenda w kierunku Bojana na wysokości nr 1 (przed wąwozem) zostanie ustawiony znak ostrzegający o prawostronnym zwężeniu drogi.

Na skrzyżowaniu ul. Rewerenda i Polna ustawione zostaną znaki ostrzegające o tym, że skrzyżowanie jest równorzędnym, co dotychczas nie było dla wszystkich kierowców oczywiste.

11:55

**Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym!*

10:13

Rekowska Górka: Samochód osobowy wpadł do rowu - informuje Waldek/Dorys-car.

08:13

Na Chwaszczyńskiej w Gdyni doszło do zderzenia dwóch aut. Do kolizji doszło na wysokości skrzyżowania z Fikakowe - informuje Radek.

Radek

08:10

Powodem utrudnień w Gdyni są dwie kolizje: jedna na Chwarzczyńskiej, gdzie zderzyły się dwa auta i blokują lewy pas, a druga stłuczka na Wielkopolskiej za stacją paliw.

08:03

Gdynia: Duże zagęszczenie na Chwarznieńskiej, jednak inne drogi dojazdowe do i z obwodnicy są przejezdne.

16.12.2014

20:07

Wypadek w Rumi- na ulicy Dębogórskiej są objazdy.

Bart 86

19:51

Wypadek samochodu osobowego z tirem w Redzie. Do zdarzenia doszło przed wiaduktem w stronę Gdyni. Jeden pas ruchu jest zamknięty. Uwaga! Jest ślisko!

16:26

Wypadek w Gdyni na ul.Gdańskiej - na wysokości stacji Orlen. Korek w kierunku Gdańska - informuje Adam.

16:03

Wypadek na krajowej "szóstce" przy Zrywie w Wejherowie w kierunku Redy. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe, jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Korek od skrzyżowania krajowej szóstce z ul. Chopina do Zrywu.

15:44

Adrian informuje: Z Luzina do Wejherowa płynnie, sucha nawierzchnia.

15:41

Na krajowej szóstce na wysokości przystanku SKM Wejherowo Śmiechowo doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Utrudnienia na pasie w kierunku Gdańska - informuje Radek.

Radek

15:12

W okolicach ul. Orzeszkowej na światłach ruch zaczyna gęstnieć.

Długi6662

14:46

Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu al.Grunwaldzkiej i trasy Słowackiego przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku- informuje Przemek.